Літо улюблена та довгоочікувана пора року для кожної дитини! Час купатися, засмагати, заводити нових друзів, отримувати заряд гарного настрою на весь рік. А для батьків це час задуматися над тим, як забезпечити дитині яскравий, незабутній відпочинок та максимальну турботу про його фізичний та інтелектуальний розвиток.

Наш девіз у таборі «Знай Maximus»: максимум спорту, максимум щастя, максимум знань!

У нашому таборі принципово новий підхід до організації дитячого відпочинку, де діти зможуть розвинути свої унікальні таланти, провести час яскраво, енергійно та з користю.

Головна перевага табору «Знай Maximus»: це поєднання свободи розвитку, спорту, творчості та комфорту.

На території табору на дитину чекають: два басейни, тенісні корти, обладнаний дитячий майданчик та футбольне поле, смачна свіжа їжа приготовлена ​​на кухні ресторану клубу, активні ігри та інтелектуальні вікторини, тематичні тижні, майстер-класи та, звичайно ж, нові друзі та враження.

Запрошуємо дітей  6 -11 років на відпочинок та оздоровлення до дитячого табору «Знай Maximus», який знаходиться на приватній території, що охороняється, в екологічно чистому районі Дніпра.

Підзарядка)

Смачна та корисна їжа готується на кухні ресторану клубу безпосередньо перед подачею.

Інфраструктура

Два басейни на території забезпечать дитині активний та корисний для фізичного розвитку відпочинок.

Професійні співробітники.

Усі викладачі, працівники, експерти, тренери наших програм професіонали мають практичний та теоретичний досвід роботи з дітьми.

Ми знаємо, що літо не привід забути про зарядку для розуму!

У наших програмах ми використовуємо новітні методики виховання та навчання дітей, взято досвід відомих педагогів, психологів, тренерів.

Безпека важлива!

Табір знаходиться на території закритого селища. Територія табору обладнана відеокамерами, знаходиться під постійним контролем охорони.

 

Режим роботи:

з понеділка по п'ятницю

з 8:30 до 18:30

 

Вартість:

1 день 700 грн.
5 днів 3250 грн.
10 днів 6000 грн.

* Ціни вказані на сезон - літо 2021 р.

* Діє постійна знижка 5% для двох дітей з однієї сім'ї.

* вільний вибір дат відвідування протягом сезону, при купівлі будь-якого абонементу.

* Після закінчення сезону гроші не повертаються!