Переваги навчання в нашій школі


Як важливо для батьків і дитини піти в перший клас у всеозброєнні. Починаючи з азів математики, логіки, письма і читання, наші педагоги дбайливо і ефективно підготують вашу дитину до нового етапу життя. Використання спеціальних інтерактивних програм, а також методик, які зарекомендували себе, зроблять перші кроки вашої дитини легкими, цікавими й ефективними.

Що про нас кажуть батьки та учні


 • Шевченко Кристина Володимирівна

  Пройшла курс французької мови в онлайн-школі "Знай". Мені надзвичайно важливо було пройти цей курс, перш за все для координації мого подальшого життєвого шляху. Кожну лекцію опрацьовувала і аналізувала дуже глибоко і предметно. Даний курс - ковток свіжого повітря, конкретні кроки і однозначно багато корисної інформації. Дякую.

 • Микита, м. Київ, 9 клас

  Почав займатися місяць тому. Усе дуже подобається! Займатися цікаво, вчителі всі дуже класні, все пояснюють та показують, відповідають на запитання. Круто що заняття онлайн і не потрібно нікуди їхати.

 • Свириденко Наталія, мати учня-спортсмена.

  Хочу висловити величезну подяку школі, її педагогічному складу, які підтримали мою дитину на шляху до спортивних здобутків! Дитина легко вивчила базову шкільну програму, без відриву від тренувань! Порадувала можливість скласти іспити у зручний час.

 • Пушна Оксана, мати учня 7 клас.

  Хочу залишити відгук про заняття з Тетяною Валіт, це людина, що володіє унікальною здатністю пояснювати складні речі простою мовою, що в математиці дуже важливо! Доброзичливе і тактовне ставлення до дітей + витримка і почуття гумору, Тетяна схиляє до себе будь-яку дитину)